09.10.2010 17:13

Pavel Šporcl bude hrát pod širým nebem

Ojedinělou příležitost vidět hrát houslového virtuosa Pavla Šporcla společně s romskou cimbálovkou pod širým nebem budou mít dnes v 17 hodin hudební fanoušci v Chrudimi. Tedy v případě, že se nepokazí počasí, pak by se koncert přesunul do místního Muzea. Návštěvníci se mohou těšit na temperamentní úpravy hudby z Rumunska, Maďarska či Ruska a dalších zemí východní Evropy společně s cikánskými melodiemi Pabla de Sarasateho nebo Šavlovým tancem Arama Chačaturjana. „Klidně křičte a pískejte, přesně to my potřebujeme,“ uvedl Šporcl. Koncert je součástí akce s názvem Goodbye party. Tu pořádá poslanec Jan Čechlovský, který se loučí s funkcí starosty města.

9. října 2010, Mladá fronta DNES (Kraj Pardubický)

Komentář:
Na koncert, který jsem pořádal pro „své“ spoluobčany na rozloučenou s funkcí starosty, jsem pozval všechny občany pozvánkou s následujícím textem:
Milí spoluobčané,
jsou tomu čtyři roky, co jsem Vás jako kandidát na starostu žádal o podporu. Ještě letos na jaře jsem byl přesvědčen, že Vás budu o podporu žádat znovu. Ovšem, člověk míní a … voliči mění. Na konci května mi mnoho z Vás dalo svůj hlas v parlamentních volbách a poslalo mě do Sněmovny.
Můj čas jako starosty Vašeho města se nachyluje a za několik dní nás čekají nové komunální volby. Je tedy nejvyšší čas, abych Vám poděkoval za trpělivost, podporu a spolupráci v uplynulém období, a vzkázal, že mi bylo velkou ctí pracovat pro město Chrudim.
Jako malé poděkování jsem pro Vás připravil koncert, který se uskuteční v sobotu 9. října odpoledne na Resselově náměstí. Přijměte prosím pozvání a přijďte na tuto Goodbye Party.
A v komunálních volbách o týden později volte prosím – když už ne přímo modře – moudře.
Děkuji za účast všem, kteří na Goodbye party přišli, přeji všem, kteří mi adresovali slova díků a přání štěstí při další práci, a především všem ve městě Chrudim za čtyřletou trpělivost, podporu a spolupráci!

Tisknout


Kalendář

Únor 2019
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

« Leden 2019 Březen 2019 »

Kontakt

Jan Čechlovský

Kontaktní místo:
Městský úřad Chrudim
Resselovo nám. 77

Tel.: 469 657 145


neuvolněný místostarosta Chrudimi,
bývalý starosta a poslanec